fbpx

Svadobné video dokáže zachytiť všetko!

Každý, kto zažil vlastnú svadbu, vám povie, že tento deň ubehne ako voda. Zobudíte sa, pripravíte sa spolu so stresom a potom všetko letí šialeným tempom. Mnohí mladomanželia si ani nevšimnú všetku výzdobu na svadbe, nehovoriac o tom, že majú možnosť ochutnať všetko občerstvenie. Svadobné video tak pre nich môže byť nielen osviežením spomienok, ale môže im aj rozšíriť obzory o ich vlastnej svadbe.

Svadobné video a čo očakávať?

Napriek tomu, že v súčasnosti je čoraz jednoduchšie zhotovovať kvalitné fotografie a videá, na väčšine svadieb bude prítomný aspoň profesionálny fotograf. A čoraz častejšie aj kameraman. Svadobné video je v podstate krátky film z vášho dňa, zvyčajne bez možnosti urobiť každý záber dvadsaťkrát. Skrátka, musí to byť správne hneď na prvýkrát. Profesionáli, ktorí natáčajú svadobné videá, sú na tieto okolnosti pripravení a vedia, ako následne upraviť zábery z tohto dňa. Zábery z dronu sú tiež čoraz populárnejšie, ale môžu vydávať rušivý zvuk. Vaša video spomienka trvá najčastejšie približne tri až päť minút a náklady na jej vytvorenie? Tie sa môžu veľmi líšiť!

Svadobné dekorácie

Čo je potrebné na to, aby vaše svadobné video vyzeralo skvele? Určite výzdoba. Vždy to musí v prvom rade zodpovedať miestu, kde sa svadba koná, a aj keď to bude nejaký minimalistický priestor, nezabudnite pridať aspoň nejaké prvky. Počas dňa sa bude program presúvať aj celým priestorom, kde sa svadba koná, preto nezabudnite na výzdobu obradného miesta, kde vám dokonale pomôže obradná brána, až po priestor na neskorú nočnú párty.

Kredit

Svadba je náročná udalosť pre mladomanželov aj pre samotných hostí. Pre niektorých je to často veľká oslava po dlhom čase, a preto môžu byť rána po svadbe náročné. Ako poďakovanie svojim hosťom mladomanželia často dávajú porcie sladkých dobrôt a čoraz obľúbenejšie je aj svadobné víno. Odporúča sa však pribaliť aj brufen.

Výročie svadby

Ako plynie plánovanie svadby, tak plynie aj prvý rok po svadbe a potom možno ešte rýchlejšie každý ďalší rok. Váš svadobný deň sa stane dňom, ktorý si budete pripomínať a oslavovať každý rok spolu s vašimi narodeninami. Prajeme vám ich čo najviac! Zvládnete platinovú svadbu?