fbpx

Prenájom neónových nápisov

Ladnosť, živé farby, neprehliadnuteľnosť. Tak by sa asi v stručnosti dali opísať neónové nápisy. Či sa hodia na svadbu? Podľa nás rozhodne áno a vzhľadom na to, že sa stali hitom posledných svadobných sezón, tak si to myslí aj veľa neviest a predovšetkým svadobných hostí. Preto sme pre vás prenájom neónových nápisov novo pripravili aj my.

Ako každý iný text, tak vám aj svadobný neónový nápis dáva možnosť povedať niečo o sebe. O vás, vašom vzťahu, vašej svadbe. Čo to bude, to, samozrejme, záleží na vás a na tom, aké posolstvo chcete svojim hosťom odovzdať. Vždy by to ale malo byť niečo, čo je vám obom blízke.

Neónový nápisVeľkosťFarbaCena
Láska68×33Ružová89€
Let´s Party92×37 cmRužová89€
Just Married!91×30 cmRužová89€
Crazy in Love95×30 cmTeplá biela89€
Better Together95×25 cmTeplá biela89€
Enjoy62×48 cmRužová89€
Love You76×38 cmTeplá biela89€
Welcome95×25 cmŽltá89€
Milujem Ťa77×33 cmTeplá biela89€
Navždy Spolu92×33 cmĽadovo modrá89€

Neon BAR ku každému neónovému nápisu zadarmo!

Cena vrátane dopravy tam a späť

Samozrejme, záleží aj na tom, aké neónové nápisy si môžete na svadbu požičať. V našom sortimente nájdete tie, o ktorých si myslíme, že sa na váš veľký deň budú hodiť najviac a že ich vzhľad dokonale dokreslí nádhernú svadobnú atmosféru. Neónové svadobné nápisy vás ale budú prenasledovať určite aj dlho po svadbe. Vyzerajú totiž skvele na všetkých fotografiách, a to bez výnimky.

Prenájom neónových nápisov nie je žiadna veda. Požičiame vám ich až na 5 dní za jednu cenu a budeme od vás chcieť kauciu v rovnakej výške, ako je cena požičovného. Neónové nápisy vám zašleme kamkoľvek po Slovenskej republike.

A pokiaľ sa vám zdá, že iba neón na svadbu nestačí, môžete celkovú atmosféru vylepšiť ešte  veľkými svietiacimi písmenami, z ktorých ľahko zostavíte svoje iniciály, alebo použiť stovky metrov svetelných reťazí.

Dúfame, že si u nás vyberiete a že budeme môcť rozžiariť svojimi neónmi aj svoju svadbu. Nižšie nájdete náš kompletný sortiment so všetkými informáciami, ktoré k danému nápisu môžete potrebovať. Pokiaľ by ste si náhodou nevybrali, nie je problém vám zostaviť neónový nápis na zákazku.

A posledná dobrá správa.

Ku každému nenovému nápisu vám zapožičiame ešte nápis BAR – a to úplne zadarmo.