fbpx

Recenzie od neviest a ženíchov!

Chápeme, že svadba je veľmi dôležitý deň. Preto je jasné, že každá nevesta a ženích chce mať istotu, že sa vo svadobný deň nič nepokazí a všetko bude prebiehať presne tak, ako má.

A kto vám môže dať lepšie odporúčania, než iná nevesta, ktorá mala svadbu skôr, ako vy? Nižšie pre Vás máme vybrané recenzie* od českých neviest, ktorým sme začali požičiavať svetielka už v roku 2019.

Veríme, že recenzie od neviest zo Slovenska budú rovnako pozitívne a tešíme sa, že rozžiarime vaše svadby!

*Všechny recenzie můžete najít na Google!

Nikola, September 2019

Naša svadba mala vďaka Svetielkovu neopísateľne krásnu atmosféru! Balíček Standard nám osvetlil ako vnútorné priestory, tak celú vonkajšiu terasu a plot. Môžem jedine odporučiť! Vďaka!

Pavlína, September 2019

Úplne nadštandardné služby za veľmi príjemné ceny. Bezchybná dohoda, odovzdanie, aj tovar :). Preliezla som požičovne svetielok horom dolom, ale Svetielkov ich všetkých prevalcoval. Ďakujeme!

Michal, Máj 2020

Rychlé a bezproblémové jednání 🙂 Vše plně funkční. Světýlka dodala výzdobě jiskru. Doporučuji.

Václav, Jún 2020

Môžem vrelo odporučiť. Ochota 100% a veľmi férové ​​jednanie!:) So svetielkami sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme!:)

Tomáš, August 2020

Môžem len odporučiť. Dohovor na odovzdanie bol bezproblémový. Naopak mi neustále bolo vychádzané v ústrety. Podľa mňa najlepšia cena na výkon. Všetky svetielka bez problémov fungovali.

Ingrid, Október 2020

To je tak skvelý nápad, taký prenájom svetielok! 🙂 Veľmi nám to zútulnilo celý priestor a dodalo to celej svadobnej hostine romantický nádych. Dodanie bolo rýchle, už v utorok boli svetielka v Zásielkovni a rovnako tak ľahké je aj spätné odoslanie. Dohovor s pánom Novotným bol skvelý a rýchly. Veľmi ďakujeme a odporúčame! 🙂

Veronika, September 2021

Svetielka boli prekrásne a pomohli vytvoriť neuveriteľnú atmosféru. Komunikácia bola perfektná. Avšak zo všetkého najviac sa mi páčil termín dodania – žiadne deň pred svadbou, ale pekne 2 – 3 dni pred. A tým mi hrozne Svetielkov uľahčil časový harmonogram.

Michaela, August 2021

Svetielka dodala našej svadbe tú správnu atmosféru, boli sme nadšení ako zo svetelných reťazí, tak aj nápisov. Odovzdanie cez zásielkovňu prebehlo úplne v poriadku, bez komplikácií. Komunikácia s touto firmou bola na profesionálnej úrovni, na všetky otázky rýchlo reagovali. Všetkým odporúčam

Ďalšie recenzie môžete nájsť aj na Facebooku!

Svetielkov