fbpx

Neón BAR – Stredobod každej oslavy nesmie zapadnúť!

BAR. Ústredné miesto každej veľkej zábavy. Pre mnoho párov aj miesto, kde sa zoznámili. Na svadbe, ale predovšetkým miesto, kde vznikajú nové priateľstvá, spomína sa na najrôznejšie historky novomanželov a kamarátov a tiež miesto, ktoré musí dobre vyzerať. Na to vám pomôže náš neón BAR. A čo je na ňom najlepšie? Požičiame vám ho zadarmo.

Pri tomto nápise je asi všetko úplne jasné od prvého okamihu. 3 písmená, jednoduché slovo, nie je potrebné niečo vysvetľovať. Snáď len to, že sme tento neónový nápis pripravili v rozmere 50 centimetrov na šírku a 23 centimetrov na výšku. Umiestnite ho tak na každý väčší, ale aj menší bar úplne bez problémov.

Radi by sme však na prvom mieste zdôraznili, že nejde o žiadnu propagáciu nezriadeného pitia, preto pokiaľ máte pocit, že neón BAR jednoducho nechcete, dajte nám to vedieť a určite vám ho vnucovať nebudeme. Cenová ponuka ale zostane vždy rovnaká, ide skrátka o bonus navyše.

neón BAR

Pokiaľ sa vám nápis páči, tak sa naň, samozrejme, môžete tešiť, a to v sprievode ktoréhokoľvek neónového nápisu, ktorý si u nás vyberiete.

V sortimente pre vás máme pripravené tieto neóny na svadbu:

Samozrejme, hodí sa perfektne aj na narodeninové oslavy v sprievode nápisu Happy Birthday!