fbpx

Žiarovkové reťaze

Máme pre Vás novinky v sortimente, na ktorý bolo množstvo otázok! Pripravili sme pre Vás žiarovkové reťaze na zapožičanie! Pokiaľ potrebujete na Vašej svadbe či párty pripraviť niečo viac, než len decentné osvetlenie, tak žiarovkové reťaze sú presne pre Vás.

Tieto žiarovky generujú podstatne viac svetla a samotné postačia na nasvietenie tanečného parketu, miesta na raut či ďalších iných zákutí na Vašich svadbách či oslavách. Žiarovky majú v priemere cez 5,5 cm a sú odolné proti vode, takže dážď prežijú bez poškodenia.

Žiarovkové reťaze – ako to funguje

  • Doplnok k sadám svetielok – samostatné požičanie bohužiaľ nie je možné
  • Možnosť objednať od 1 do 5 kusov
  • Každá reťaz má 13 metrov a je možné zapojiť celkom 5 reťazí do seba
  • Žiarovková reťaz vytvára príjemné teplé svetlo
  • Objednávajte v rámci rezervácie sady svetielok

Cenník za prenájom žiarovkových reťazí

1 ks = 22 €

2 ks = 33 €

3 ks = 44 €

4 ks = 55 €

5 ks = 66 €

Cena je vždy vrátane dopravy tam a späť! Neplatíte nič navyše!

Žiarovkové reťaze – kam ich umiestniť?

Zvažujete, či si na svadbu zapožičať žiarovkové reťaze? Môže to byť skvelá voľba, ak chcete zabiť dve muchy jednou ranou. Reťaze totiž skvele vyzerajú a zároveň už dokážu osvetliť aj väčší priestor. Kam ich teda ideálne umiestniť?

Vonkajšie umiestnenie

Jednou z možností je žiarovkové reťaze umiestniť von. Tu sa hodia najviac na vytvorenie nejakých uličiek, prípadne pokiaľ budete mať vonkajší tanečný parket, tak ho za ich pomoci môžete krásne vymedziť. Nemusíte sa báť, že by niekto prišiel k úrazu, reťaze sú vodovzdorné a budú tak skvele fungovať aj v prípade prehánok.

Vnútorné umiestnenie

Vnútorné umiestnenie môže byť trochu zložitejšie, pretože aby žiarovková reťaz vynikla, je potrebné, aby bola umiestnená v dostatočne veľkom priestore. Ideálne sú teda rôzne statky, či stodoly alebo vnútorné priestory s priznanými trámami. V takom mieste vyniknú dokonale.