fbpx

Svadobný neón Just Married! Rozžiarte sa hneď po obrade!

Pokiaľ sa rozhodnete, že skrátka neón na svadbu potrebujete, tak určite budete chcieť ozdobiť večernú časť samotnej svadby. Samozrejme, je úplne jedno, kedy budete chcieť váš neónový nápis rozsvietiť, ale je tu jeden, pre ktorý sa dá nájsť úplne presný a vhodný okamih na rozsvietenie. Je to svadobný neón Just Married!

Aj keď je v angličtine označenie Just Married všeobecne platné pre všetkých novomanželov, práve slovko „Just“ v ňom dokáže odkazovať na jeden a konkrétny okamih. Obrad. Výmena prsteňov. Novomanželský bozk. Vyhlásenie manželstva za právoplatné. BLIK. Just Married!

Každý, kto už svadbu mal, tak vám môže potvrdiť, že po tomto okamihu tak akosi všetko opadne. Nervozita je preč, povedali ste si svoje áno, ste novomanželia a zábava sa môže začať. A aj keď pre svadobných hostí môžu byť gratulácie novomanželom pomerne zdĺhavou udalosťou, vám to utečie ako voda.

Svadobný neón Just Married

Umiestnenie nápisu je teda podľa nás dvojaké. Tým najlepším je práve miesto na obrade, kde doladí skvelú atmosféru a zároveň ozdobí svadobné fotografie. Nasledovať môže presun čo najbližšie k novomanželom, prípadne kamkoľvek k rautovému občerstveniu.

Svadobný neón Just Married! na vás čaká vo farbe ružového osvetlenia, ktoré dokonale podčiarkuje krivky písma. Celý nápis má rozmer 91 × 30 centimetrov. Po samotnom obrade vedú kroky často na Bar. Aj tam na vás bude čakať náš neónový nápis BAR, ktorý vám požičiame zadarmo.

Ak sa vám nápis Just Married nepáči alebo nie je práve dostupný, určite si môžete vybrať z našich ďalších nápisov v sortimente. Bude to napríklad Better Together alebo Let’s Party! Každopádne vám prajeme, aby ste spolu zostali navždy.

Neónový nápisVeľkosťFarbaCena
Just Married!91×30 cmRužová89€
Navyše nápis BAR zdarma