fbpx

Neónový nápis Better Together

Na každú svadbu sú potrební dvaja ľudia. Vôbec nezáleží na tom, o akú svadbu ide, ale tí dvaja ľudia sa vždy berú z niekoľkých hlavných dôvodov. Jedným z nich je určite to, že sú vďaka sebe navzájom spokojní. Pokiaľ sa to dá povedať aj o vás, určite vám pomôže neónový nápis Better Together!

Ste jeden pre druhého perfektným partnerom a viete, že sa na seba môžete spoľahnúť v každej situácii? Potom ste jednoducho spoločne lepší, Better Together. Aj keď máme slovenčinu naozaj veľmi radi, tak v angličtine toto slovné spojenie jednoducho znie lepšie. A predovšetkým tak aj vyzerá.

Keď sa spýtate spokojných párov, čo obdivujú na tom druhom, tak sa dočkáte najrôznejších odpovedí. Pre každého to, samozrejme, bude niečo iné, ale spoločný znak je často rovnaký. Na tom druhom človek spravidla obdivuje a má rád niečo, čo jemu samotnému chýba. Zmätkár môže oceňovať chladnú hlavu, niekto praktický zase estetické cítenie a tak ďalej. Jednoducho každý má niečo. A Better Together.

Neónový nápis Better Together

Tento nápis je vhodným variantom aj pre tých, ktorí čiastočne narušili zažité spoločenské očakávania a majú deti predtým, než si stihli povedať svoje „áno“. Better Together totiž nemusí platiť len pre páry, ale môže sa vzťahovať aj na všetkých ostatných členov rodiny. Domácich miláčikov nevynímajúc!

Kam taký nápis umiestniť? Vhodným miestom môže byť, samozrejme, už svadobný obrad, prípadne potom miesto určené na svadobné dary alebo nejaký kútik, kde budú novomanželia najčastejšie zastihnuteľní.

Neónový nápis Better Together vám zapožičiame vo svetelnom odtieni teplá biela a jeho rozmer je 95 × 25 centimetrov. Môže sa zdať, že je na výšku príliš malý, ale je to hlavne vďaka odrezu samotného nápisu.

Sme si takmer istí, že sa vám nápis musí páčiť, ale môžu sa vám viac páčiť ešte iné nápisy. Z tých anglických pre vás máme pripravené ešte nápisy Crazy in Love, Let’s Party a Just Married!

Neónový nápisVeľkosťFarbaCena
Better Together95×25 cmTeplá biela89€
Navyše nápis BAR zdarma