fbpx

Neón Láska: Požičajte si u nás Lásku!

Aký hlavný dôvod je dôvodom na to, aby boli všetci v jeden konkrétny deň na jednom konkrétnom mieste a na jednej konkrétnej svadbe? Je to láska. Láska od vašich rodičov, priateľov, detí, ale predovšetkým vaša láska. Náš neón Láska čaká na Vás!

A práve preto je nápis Láska asi tou najčastejšou voľbou všetkých neviest a ženíchov. Je to slovo, ktoré má pre každého trochu iný význam, ale v každom vzbudzuje len pozitívne emócie a určite poteší každého hosťa, keď taký nápis zazrie. Aj keď mu je jasné, že bez vašej lásky by na vašej svadbe vôbec nebol.

Vďaka tomu, že ide o úplne univerzálne slovo, tak si tiež nemusíte dlho lámať hlavu s tým, kam neónový nápis Láska umiestniť. Svoje miesto môže nájsť vo fotokútiku, môže visieť novomanželom za chrbtom pri svadobnom stole alebo je skvelé umiestniť nápis ku vchodu tak, aby mal každý šancu okolo neho niekoľkokrát prejsť.

Neón láska

Aj keď je stále častejšie vyskytuje, že nápisy a slogany bývajú aj na svadbách v cudzom jazyku, hlavne v angličtine, tak si myslíme, že aj slovenčina má svoje čaro a dokonca by mala mať prednosť. Iste, LOVE sú tiež potrebné, ale nakoniec vždy a nad všetkým zvíťazí láska. Veľká svetová láska, pamätáte?

Neón Láska sme pre vás pripravili vo variante s ružovým svetlom, a to s rozmerom 68 × 33 centimetrov. Neónový nápis môžete ľahko umiestniť buď opretím o stenu,  prípadne ho zavesiť pomocou očiek, ktoré sú na ňom na také účely prichystané.

No a pokiaľ sa vám zdá, že lásky budete mať na svadbe dosť aj bez nášho svadobného neónu, skúste iné varianty. Sme pripravení aj na tých, ktorí vedia, že vo vzťahu sa musia vždy dvaja dopĺňať, že sú trochu šialení alebo že spolu jednoducho chcú byť navždy.

Ako ku všetkým ostatným nápisom, tak aj k neónu Láska vám zapožičiame nápis BAR úplne zadarmo.

Neónový nápisVeľkosťFarbaCena
Láska68×33Ružová89€
Navyše nápis BAR zdarma!