fbpx

Neónový nápis Let´s Party! Bez neho sa party nemôže začať!

Keby ste sa spýtali svojich babičiek, ako vyzerala ich svadba, asi by ste dostali trochu iné odpovede, ako keď pôjdete na svadbu dnes. Časy sa skrátka menia. Doba je dnes podstatne uvoľnenejšia a ľudia sa skrátka chcú baviť. Takže? Rozsvieťte neónový nápis Let´s Party! a poďte sa baviť!

Každá svadba je, samozrejme, iná, ale určitým podobnostiam sa jednoducho veľmi vyhnúť nedá. Väčšina svadieb je rozdelená na dennú časť, keď prebieha príchod hostí, obrad, sviatočný raut a najrôznejšie svadobné kvízy a hry. Druhou časťou potom zväčša býva večerná zábava. Vonku sa zotmí, atmosféra je už značne uvoľnená, pri bare už bol asi každý, kto tam chcel byť, niekoľkokrát. Je čas sa poriadne baviť a začať poriadnu svadobnú party!

Neónový nápis Let´s Party!

Samozrejme, tá sa bude odohrávať na tanečnom parkete, a preto si myslíme, že aj práve tam by mal patriť náš neónový nápis Let’s Party! Každá party so sebou, samozrejme, nesie farebnosť, a preto sa môžete tešiť na ružový neón a nápis so šírkou 95 a výškou 37 centimetrov. Pokiaľ vám ale bude ľúto, že taký krásny svadobný neón by bol použitý až po zotmení, môžete ho určite umiestniť už počas dňa. Ideálny bude fotokútik alebo nejaké miesto, kde sa budú môcť baviť deti. Aj ony chcú svoju party!!

Neónový nápis Let´s Party, samozrejme, nemusíte použiť iba na svadbe. Bude sa určite skvele hodiť aj na firemný večierok, narodeninovú oslavu alebo napríklad aj na maturitný ples. Rovnako si ale myslíme, že tento neón na svadbu patrí a kto sa pre neho rozhodne, určite nebude ľutovať. Spoločne s ním sa môžete tiež tešiť na nápis BAR úplne zadarmo, aby ste si mohli za svitu neónu dopĺňať pitný režim.

Samozrejme, niekto môže mať pocit, že party pre neho nie je tá najlepšia voľba. Náš sortiment neónov, samozrejme, počíta aj s ďalšími možnosťami. Či už Just Married, alebo napríklad Better Together. Na každej svadbe ale rozhodne vyniká Láska!

Neónový nápisVeľkosťFarbaCena
Let´s Party92×37 cmRužová89€
Navyše nápis BAR zdarma!