fbpx

Neón Crazy in Love – Ste zamilovaní naozaj šialene?

Ak ste menej konzervatívni a beriete svadbu predovšetkým ako party a oslavu radosti, tak zrejme presne taký bude aj váš vzťah. Jednoducho ste asi „Crazy in Love“ a všetko si užívate na maximum. A to je dobre! Ak práve na vás tento opis sedí, potom máte vyhraté. Neón Crazy in Love vám pomôže ukázať všetkým to, čo o sebe sami viete a ostatní to možno o vás netušia!

Každý vzťah je nejaký a pokiaľ vyhovuje obidvom v páre, tak môže byť, aký chce, a je to v pohode. Niekto rád navštevuje múzeá, niekto ďalší zase obľubuje turistiku v prírode a niekto iný rád skáče padákom. Možností je nekonečne veľa a nie je potrebné ďalšie z nich menovať. Pokiaľ máte pocit, že ste naozaj šialene zamilovaní, tak skrátka ste Crazy in Love a tento neón by nemal chýbať ani na vašej svadbe a ani na vašich fotkách.

Neón Crazy in Love

Rovnako tak môže znamenať slovo Crazy in Love to, že ste dve horúce hlavy. Charaktery, ktoré môžu byť tvrdohlavé a občas máte doma pekné Taliansko, ale jednoducho a dobre sa milujete. Skrátka a dobre – je vám spolu najlepšie na svete a spoločne ste lepšími variantmi svojho ja!

Či tak, alebo tak, neónový svadobný nápis Crazy in LOVE sme pre vás pripravili vo svetelnom odtieni teplá biela, je 95 centimetrov široký a na výšku má 30 cm. Kam však na svadbe s ním? Hodí sa asi najviac niekam k tanečnému parketu, do pánskeho kútika alebo do fotokútika.

Nechceme mať žiadne predsudky, ale ak na vás Crazy in Love sedí, mohol by sa vám veľmi páčiť aj nápis Let´s Party. Všetkým novomanželom, samozrejme, tiež prajeme, aby ich láska vydržala navždy! To je predsa to hlavné.

Neónový nápisVeľkosťFarbaCena
Crazy in Love95×30 cmTeplá biela89€
Navyše nápis BAR zdarma!