fbpx

Neónový nápis Welcome! Privítajte štýlovo svojich hostí!

Aj keď sa to tak nejako očakáva, nie je to samozrejmosťou. O čom je reč? Predsa o svadobných hosťoch! Väčšina novomanželov nechce byť na svojej svadbe sama a práve preto tlačí pozvánky a rozosiela svadobné oznámenia s dostatočným predstihom, aby si svadobní hostia upravili svoj program a mohli doraziť na svadbu. Ako im poďakovať za to, že si urobili čas, vážili cestu a prišli vám osobne pogratulovať? Neónový nápis Welcome pri vchode ich určite poteší!

Existuje, samozrejme, ešte jeden lepší variant. Tým je osobné privítanie každého svadobného hosťa, ale to prakticky nie je možné. Na väčšine svadieb bude totiž nevesta počas príchodu hostí podstupovať obliekanie šiat, make up a úpravu vlasov a ženích bude najskôr riešiť veľa vecí na poslednú chvíľu, ktoré aj tak nestihne. Pokiaľ teda chcete privítať svojich hostí, je dobré zvoliť nejaké miesto, okolo ktorého každý prejde a kde sa dozvedia základné informácie. Bohato stačí oznámiť hosťom to, kedy a kde bude obrad. Potom už si každý nejako poradí. Také miesto sa, samozrejme, hodí vybaviť uvítacím prípitkom, ktorý je možné kombinovať s neónom „Cheers“, prípadne práve za sprievodu neónu Welcome.

neón welcome

To, samozrejme, platí aj v prípade, že organizujete inú udalosť ako svadbu. Čím je udalosť formálnejšia, tým je dôležitejšie hostí náležite privítať a zdôrazniť, že si ich prítomnosť vážite. Umiestnenie neónového nápisu Welcome je teda jasné – pri vchode. A aj keď sa s ním vaši hostia možno stretnú len raz, myslíme si, že určite má taký nápis zmysel. Prebudíte tak v hosťoch lepšiu náladu.

Neónový nápis Welcome je pripravený v odtieni sýto žltej farby. Rozmer nápisu je potom 75 centimetrov na šírku a 30 centimetrov na výšku.

Ak máte pocit, že iba privítať hostí nestačí, môžete ho doplniť o nápis Cheers, ktorý je v rovnakom farebnom tóne! A ak by ste potrebovali niečo úplne iné, mrknite sa na náš sortiment!

Neónový nápisVeľkosťFarbaCena
Welcome95×25 cmŽltá89€
Navyše nápis BAR zdarma