fbpx

Ako ozdobiť svadobné auto štýlovo a elegantno?

Výzdoba sa takmer vždy prelína celou svadbou a často sa dekoratívnymi prvkami nešetrí ani na autách. Samozrejme, najčastejšie sa tak deje pri presunoch medzi miestom obradu a následnou svadobnou oslavou, ale ani to nemusí byť pravidlom. Otázka, ako vyzdobiť svadobné auto, môže mať viacero odpovedí, ale základný postup by sa mal dodržiavať v každom prípade.

Najdôležitejšie je auto dobre umyť

Prvým krokom by malo byť dôkladné vyčistenie vozidla. Ak ho už musíte zdobiť, bolo by vhodné, aby auto vyzeralo čo najlepšie samo o sebe. Ak sa chystáte umyť auto len na svadbu, je vhodné použiť iné prvky ako pri bežnom umývaní. Najmä odmasťovač. Použite ho na miestach, kde budete umiestňovať dekorácie, napríklad pomocou prísaviek. Určite to potom oceníte. Dekorácia bude držať ako prilepená! Ak využijete požičovňu áut, odpadne vám starosť s čistením auta.

Ako ozdobiť svadobné auto nevesty a ženícha

Ako už bolo spomenuté, najväčšiu pozornosť venujte laku vozidla. Rozhodne musí byť čistý a v ideálnom prípade nie mastný. Pri inštalácii dekorácií buďte opatrní, aby ste nepoškriabali vozidlo. To by určite nepotešilo žiadneho majiteľa auta. Na pripevnenie jednotlivých dekorácií je vhodné použiť napríklad rybárske vlasce, ktoré môžete pevnejšie priviazať k interiéru auta alebo pod kapotu. V okamihu, keď zamknete všetky dvere, všetko zostane na svojom mieste.

Ako vyzdobiť svadobné auto – Just Married

Jednotná výzdoba všetkých vozidiel

Ak viete, že chcete mať na svadbe vyzdobené autá, v ideálnom prípade pripravte výzdobu pre svojich hostí sami. Ak tento krok pri príprave neurobíte, riskujete, že to bude vyzerať, akoby tortu varili psík a mačka. Najlepším spôsobom zdobenia je pravdepodobne použitie organzy. Pri svadobných prípravách sa s ním stretnete na každom kroku. Nezabúdajte však ani na ďalšie kroky príprav, najmä tesne pred svadbou.

A čo polícia?

Na záver ešte jedna dôležitá poznámka. Podľa zákona by ste mali použiť klaksón len vtedy, ak jeho použitie zabráni zrážke alebo zraneniu. Ak však máte na svadbu vyzdobené autá, nezabudnite zatrúbiť. Vo všeobecnosti sa tento zvyk ľahko toleruje a môžete zabrániť tomu, aby polícia chcela skontrolovať, či výzdoba auta nenarušuje bezpečnosť. Čo je najdôležitejšie. Dobre sa bavte. Si ženatý len raz!