fbpx

Svadba v hoteli Agátka

Hotel Agátka patrí medzi krásne svadobné miesta v blízkosti Bratislavy, presnejšie v Chorvátskom Grobe. Okrem blízkosti prírodnej rezervácie Šúrsky prales je zaujímavosťou aj fakt, že ide aj o jazdecký areál, v ktorom si môžete užiť nielen svadobné fotenie. V hoteli Agátka totiž zabezpečia obrad, hostinu aj ubytovanie pre svadobných hostí.  

Svadba v hoteli Agátka s výhľadom na Malé Karpaty

Hotel Agátka je boutique hotel, čo znamená že ide o menší, ale jedinečný a dizajnový hotel. Boutique hotel je charaktefristický aj tým, že musí mať aspoň 4 hviezdičky a hotel Agátka nie je výnimka. Hostí je možné ubytovať v jednolôžkových izbách, dvojlôžkových izbách a priestranných apartmánoch. Historická budova prešla rozsiahlou rekonštrukciou neoklasického poľovníckeho zámočku zo 17. storočia, takže hotel je naozaj jedinečný. Hotel Agátka je vhodné svadobné miesto na komornejšie, ale aj väčšie svadby. Usporiadať sa tu dajú svadby pre 6 – 150 hostí.

Miesto na svadbu v interiéri aj v exteriéri

Hľadáte miesto na svadbu, ktoré bude vyhovovať vašim potrebám a prispôsobí sa aj počasiu? Hotel Agátka ponúka vonkajšie párty stany, priestory v Gourmet Klub Bizmayer aj priestory reštaurácie a krbového salónika. V areáli sú 2 párty stany, pričom väčší má kapacitu 150 miest a menší koktejlový má 30 miest. Ako svadobné miesto môžu slúžiť oba, menší ako oddychová zóna pre hostí alebo ako tanečný priestor a väčší na hostinu. Stany je samozrejme možné dekorovať tak, aby pôsobili štýlovo, luxusne a romanticky.

Ak chcete miesto na svadbu v Bratislavskom kraji, ktoré bude v interiéri, k dispozícii je priestor Gourmet Klub Bizmayer. Na svadbu sa dá využívať celoročne. Vyniká štýlom, unikátnou zvonicou, krbom a variabilitou. Priestor je klimatizovaný a má kapacitu až 140 miest. Hostina sa dá zabezpečiť aj v priestoroch hotelovej reštaurácie, ktorá má kapacitu 35 miest, prípadne v krbovom salóniku s terasou a krbom.

Obrad pod altánkom

Svadobný altánok je umiestnený na svadobnej lúčke na nádvorí hotela, takže obrad sa môže konať v exteriéri. Budúci manželia prídu k altánku po červenom koberci, vďaka čomu bude svadba v hoteli Agátka určite nezabudnuteľná. V rámci poskytovaných služieb môžete využiť poradenstvo k usporiadaniu svadobnej hostiny a obradu či fotenie v areáli hotela a v jazdeckom areáli.