fbpx

Svadba na Ranch 13: Jasná voľba pre milovníkov prírody!

Ranch 13 v Nemšovej ocenia najmä milovníci koní a prírody. Ranč je však skvelé miesto na svadbu pre páry, ktoré uprednostňujú netradičné miesta a dobrodružstvá. Ak hľadáte originálne svadobné miesto v Trenčianskom kraji, Ranch 13 je určite jedným z ich.

Svadba na Ranch 13 nielen pre milovníkov koní

Ak sú kone a príroda vašou srdcovou záležitosťou, svadba na Ranch 13 asi nikoho z vášho okolia neprekvapí. Atmosféra a prostredie divokého západu však dokážu očariť aj tých, ktorí zatiaľ nespoznávali svet z konského chrbta. Nie je celkom bežné, že nevestu privezie koč s koňmi, samozrejme vo westernovom štýle. Keď už budete na ranči, ponúka sa možnosť zajazdiť si na koni, v areáli sa nachádza aj malá ZOO s dobytkom, ktorá poteší detských aj dospelých hostí. Ranch 13 je určite originálne miesto na svadbu v Trenčianskom kraji.

Romantika pod hviezdami aj v interiéri

Svadba v Nemšovej na ranči si vyslovene žiada tanečný parket pod holým nebom aj hostinu v salone alebo na záhradnej terase. Ak si k tomu objednáte aj country kapelu a grilovačku, atmosféra bude ešte lepšia. Svadobný alebo aj posvadobný deň si môžete vy aj vaši blízky spestriť nielen jazdením na koňoch, ale aj rybolovom alebo prechádzkou po rozsiahlom areáli a jeho okolí. Potešiť môže aj prípadný výlet do neďalekého Trenčína. Ranch 13 je svadobné miesto, ktoré ponúka pokoj v spojení s prírodou, ale zároveň vám zabezpečí čo najhladší priebeh svadobných príprav aj svadby samotnej.   

Ubytovanie na Ranch 13

Ranch 13 je očarujúce miesto na svadbu, ktoré poskytuje aj možnosť ubytovania. Vy ani vaši hostia tak nemusíte nutne cestovať po hostine domov, ale spoločne si užijete váš veľký deň až do rána. Na ranči je možné ubytovať až 60 hostí, resp. s prístelkami 83. K dispozícii sú dvojlôžkové, trojlôžkové, päťlôžkové a šesťlôžkové izby, samozrejme zariadené veľmi štýlovo, aby ste sa skutočne cítili ako na Divokom západe. Z izieb sa môžete pokochať výhľadom na ranč a okolitú prírodu.