fbpx

Prskavky na svadbu vytvoria dokonalú atmosféru

Svadobná hostina si vyžaduje zábavu, ktorá dodá veselú atmosféru. Každý, kto plánuje svoj svadobný deň, s tým určite počíta. Nechávať na hostí, aby sa zabavili sami, sa tiež nemusí vyplatiť. Lepšie je mať v zálohe niečo, čo prinesie zaujímavý prvok. To môžu byť prskavky na svadbu. Ako s nimi zaobchádzať?

Prečo si vziať prskavky na svadbu?

Prskavky sú známe ako ohňostroje. Hoci v tomto prípade ide o veľmi mierny druh, pri ktorom sa nemusíte obávať veľkého hluku. Ako už názov napovedá, hlavne prskajú. Vizuálny efekt spôsobujú všetky lietajúce iskry. To sa ešte znásobí, keď je v oblasti tma. V súčasnosti sa stali aj obľúbenou dekoráciou na svadbách.

Prskavky sú určite jednou z boho dekorácií na svadbu!

Fotografie s nimi majú svoje jedinečné čaro. Preto je potrebné ich použitie vhodne naplánovať. Ak ide o letnú svadbu, ideálny čas je 21.00 h, keď sa začína stmievať a osvetlené písmená môžu vyniknúť. Úplná tma tiež nie je vhodná, hoci skúsený svadobný fotograf by si vedel poradiť aj s ňou.

Prskavky môžete aj označiť, aby ste hosťom presne povedali, kedy ich majú zapáliť.

Dávajte pozor, aby ste nič nezapálili

Pri používaní prskaviek treba dbať na zvýšenú opatrnosť. Najmä keď je svadobčan už v dobrej nálade a hostia sú v dobrej nálade. Môžu spôsobiť požiar – a iskry môžu prepáliť šaty nevesty alebo ženícha a oblečenie prítomných. Možno nemáte vhodný dress code. Môžu však poškodiť aj stany strany. Pozor si treba dať aj na všadeprítomný dym, ktorý spôsobujú. Svadba pod holým nebom je predpokladom na to, aby bolo všetko v poriadku.

Hoďte si kyticu pri zapálených prskavkách a budete mať nádherné fotografie!

Keď toto všetko necháte bokom, horiace prskavky vytvoria nezabudnuteľný moment. Môžete ich naaranžovať ako svadobnú uličku alebo ich použiť na prvý tanec novomanželov.

Aký je sortiment prskaviek na svadby?

Prskavky na svadbu sa zvyčajne kupujú pre hostí, ktorí ich budú držať počas fotografovania. V tomto prípade je ideálne zvoliť dlhú prskavku. Horia dlhšie a ponúkajú viac času na zhotovenie veľkolepých fotografií. V skutočnosti chvíľu trvá, kým zapálite všetky v rukách prítomných hostí. Ak majú dlhé prskavky, nemôže sa stať, že prvé z nich už vyhoria.

Ak máte na svadobné prípravy málo času, nezabudnite na prskavky. Môžete ich získať rýchlo a lacno.

Oživte svoj svadobný deň zábavnou pyrotechnikou. Prskavky na svadbu sú atraktívnou dekoráciou, pomocou ktorej vykúzlite svadobné fotografie, ktoré budú zdobiť váš album.