fbpx

Papierové krabičky na výslužky, skvelý doplnok na každú svadbu!

Neodmysliteľnou súčasťou všetkých svadieb je občerstvenie. A keďže na svadbe sa dolaďuje každý detail, musíte premýšľať o tom, do čoho sa vložia svadobné pozornosti. Papierové krabičky na pohostenie môžu byť práve tým, čo vyzerá štýlovo a v duchu svadby.

Štýlový doplnok na každú svadbu

Krabičky môžu mať rôzne tvary, môžete si vybrať klasický obdĺžnik, jemný tvar srdca a roztomilý malý košíček. Sú vhodné na uskladnenie cukroviniek alebo iných sladkostí či tradičných svadobných koláčov. V súčasnosti sú obľúbenými pochúťkami aj makrónky alebo cupcakes.

Krabice sú jedným z pekných detailov, ktoré sú praktické a zároveň štýlovo podčiarkujú celkovú atmosféru obradu. Rovnako ako dresscode, aj krabice by mali byť v súlade so štýlom samotnej svadby.

Môžete si vybrať medzi jednoduchými bielymi krabicami, krabicami, ktorých základný materiál je ponechaný v prirodzenom odtieni, alebo krabicami s potlačou, buď s rôznymi motívmi, alebo s menami novomanželov.

Vďaka tomu sú krabice nepostrádateľným a štýlovým doplnkom každej svadby, či už ide o elegantný obrad na zámku alebo neformálnu svadbu pod holým nebom.

Ukladanie akýchkoľvek potravín do týchto boxov je úplne bezpečné. Vždy sú vyrobené z netoxického materiálu, ktorý je certifikovaný pre styk s potravinami. Používa sa potravinársky kartón. Takto sa nemusíte obávať o zdravie a bezpečnosť seba alebo svojich hostí. Okrem toho recyklovateľné materiály potešia páry s ekologickým cítením.

Papierové krabičky sú hlavne praktické

Zároveň im okrem sladkého prekvapenia pripravíte aj malú pamiatku na celú slávnostnú udalosť a pekný darček.

Okrem samotných hostí mnohé páry obdarúvajú všetkých účastníkov, ktorí sa nejakým spôsobom podieľali na svadbe, napríklad fotografa. Najmä na vidieku, kde sa ľudia navzájom poznajú, je tiež zvykom darovať darček pre celú oblasť. Zvykom je tiež darovať symbol kolegom v práci.

Krabičky sú dostatočne pevné a odolné, takže sa nemusíte obávať, že by sa v nevhodnej chvíli samovoľne rozbili alebo inak zdeformovali a sladkosti sa vysypali. Krabica by však mala byť vystlaná napríklad papierom na pečenie alebo ozdobným obrúskom. Môže byť aj vo farbách, ktoré ladia s celkovým dizajnom. Pre slávnostnejší dojem môžete naaranžovať aj vlizelín alebo organzu. Vďaka tomu sa cukrovinky nerozmočia.

Vhodnú veľkosť je potrebné zvoliť s ohľadom na plánované ošetrenie a jeho množstvo. Boxy sa môžu dodávať v niekoľkých veľkostiach. Tieto údaje sa vždy uvádzajú v centimetroch. Boxy môžu byť vybavené aj praktickým držadlom na prenášanie.

Veľkosť políčok je možné zvoliť aj na základe dôležitosti. Samozrejme, nikto nemôže prinútiť pár, aby dal niekomu povinnú krabičku. Stále by to mal byť pekný zvyk, ktorý je súčasťou svadobných tradícií, nie povinnosť.