fbpx

Neón Navždy spolu! Pre zamilovaných je aj navždy málo!

V zdraví aj v chorobe, v prepychu aj chudobe, kým nás smrť nerozdelí. Text sľubu bude mať najskôr každý trochu iný, ale hlavná myšlienka zostáva rovnaká pri všetkých pároch. Vašu spoločnú lásku by nemalo rozdeliť vôbec nič, kým budete obaja nažive. Skrátka a dobre, pri oltári si budete sľubovať práve to, že budete navždy spolu. Prajeme všetkým našim klientom aj neklientom, aby to vyšlo! Neón navždy spolu sa ťaší na vás!

Aj keď k myšlienke svadobného neónu Navždy spolu asi nie je potrebné dodávať nič zásadné, niečo sa určite nájde. Slovo „navždy“ je na prvý pohľad úplne jednoznačné a jednoduché. Keď sa nad tým ale zamyslíte poriadne, tak celý svoj doterajší život ste nejako fungovali. Venovali sa vzdelaniu, športu, sťahovali sa, pracovali a podobne. Veľkú časť z toho ste ale robili samostatne. A odteraz to bude všetko inak. Už navždy spolu. Každé rozhodnutie, ktoré v živote urobíte, budete robiť nielen za seba, ale aj za toho druhého. Často to bude znamenať voľbu určitého kompromisu, často dokonca budete musieť aj niečo prehryznúť, strpieť, ale vždy budete všetko robiť spoločne. Pokiaľ budete mať priemerný vek novomanželov 30 rokov a pokiaľ sa dožijete do veku 80 rokov, tak oveľa väčšiu časť života strávite v režime, ktorý je pre vás vlastne úplne nový.

neón navždy spolu

Ale bude sa vám to páčiť. Rovnako dúfame, že si obľúbite aj náš neón Navždy spolu. Čaká na vás v rozmere 80 × 40 centimetrov a je pripravený rozžiariť váš svadobný deň. Jeho umiestnenie sa hodí ako k samotnému svadobnému obradu, tak skvele bude vyzerať aj na samotnej hostine, prípadne pri tanečnom parkete.

Pre tých z vás, ktorým sa tento nápis nepáči, máme pripravenú ešte obmenu tohto slovného spojenia. Svadobný neón „Navždy“ je rozhodne tiež dobrou voľbou, ale stávkou na istotu vždy zostáva „Láska“ alebo potom anglicky „Love“. Než sa rozhodnete zostať v živote navždy spolu, určite si tiež často poviete „Milujem Ťa

Chcete neón Navždy spolu?

Neónový nápisVeľkosťFarbaCena
Navždy spolu92×33 cmĽadovo modrá89€
Neón BAR navyše zdarma!