fbpx

Neón Milujem Ťa – Je vôbec potrebné niečo dodávať?

Aj keď sa budete snažiť akokoľvek, budete mať asi veľký problém nájsť dve slová, ktoré by vystihovali vzájomné city novomanželov jeden k druhému. Milujem Ťa je skrátka jasne hovoriace a úplne dostatočné na to, aby ste pochopili, čo k sebe ženích a nevesta cítia. Napísané to je potom ešte jasnejšie. Neón Milujem Ťa je práve preto veľmi častou voľbou novomanželov!

City by mali byť vždy tým hlavným dôvodom, prečo sa vlastne beriete. V každom čase sa tak nejako od párov očakáva, že po určitom čase v spoločnom spolužití sa jednoducho vezmú. Následne sa, samozrejme, očakáva prvé dieťa a keď sa prvé dieťa narodí, ani vás nenechajú vydýchnuť a hneď začnú prichádzať otázky: „Kedy bude druhé“? Postaviť dom, zasadiť strom, to už je asi trochu vedľajšie.

neón milujem ťa

Celá svadba by ale mala byť hlavne o vás a o vašej vzájomnej láske. Absolútne nezáleží na tom, kedy, kde a ako ste sa zoznámili, ale pokiaľ ste sa rozhodli vstúpiť spolu do manželstva, tak u vás určite nastal moment, ktorý všetko otočil. Moment, keď ste si uvedomili, že sa skrátka nemáte iba tak radi a je vám spolu dobre. Ale moment, keď ste prvýkrát jeden druhému povedali „Milujem Ťa“.

Náš neón Milujem Ťa na vás čaká a dúfa, že bude môcť rozžiariť nielen váš svadobný deň, ale aj spomienky na videách a fotkách. Svojím rozmerom 77 × 33 centimetrov je na to dobre pripravený.

Kam ale taký svadobný neón umiestniť? V tomto prípade je to úplne jedno, pretože každý bude vedieť, komu je tento slogan adresovaný. Ak sa chcete pohrať s myšlienkami svadobných hostí, umiestnite ho pokojne niekam k zrkadlu. Je celkom pekné vidieť v zrkadle sám seba s nápisom „Milujem Ťa“

A ak tento neón nie je vašim favoritom, porozhliadnite sa po inom. Čaká na vás ešte neón „Láska“, „Navždy spolu“ alebo „Ty & Ja“. No a veľa ďalších!

Chcete neón Milujem Ťa?

Neónový nápisVeľkosťFarbaCena
Milujem Ťa77×33 cmTeplá biela89€
Neón BAR navyše ZDARMA