fbpx

Láske rozumie každý. Aj neón Love You!

Ak ste sa už pozerali do nášho sortimentu svadobných neónov, tak ste mohli naraziť na nápis, ktorý hlása prakticky to isté, ale v slovenčine. Neónový nápis Love You má však jednu veľkú výhodu. Vzhľadom na to, že angličtina je podstatne jednoduchšia ako náš jazyk, nedá sa na prvý pohľad rozlíšiť, či to znamená „Milujem Ťa“, alebo „Milujem Vás“ No a ako lepšie poďakovať všetkým svadobným hosťom za to, že prišli a že ich máte radi? Neón LOVE YOU to povie za vás!

Prípustný je, samozrejme, aj ten variant, že buď máte skrátka angličtinu radi, alebo že na svadbe očakávate aj veľa cudzincov. Tu sa potom z angličtiny stáva úplne univerzálny jazyk a trúfame si tvrdiť, že slovnému spojeniu LOVE YOU bude rozumieť vážne každý.

neón love you

Práve vzhľadom na to, že tento nápis môžete smerovať úplne všetkým svadobným hosťom, tak odporúčame jeho umiestnenie tam, kde naň uvidia všetci počas celej svadby. Ponúka sa tak miesto spoločného rautu alebo tanečný parket. Tam sa mihne na nejakú chvíľku každý od detí až po babičky!

Rovnako sme si celkom istí, že ani tento neónový nápis nikto neprehliadne. Na vašej svadbe bude žiariť ružovou farbou, neón Love you má rozmer je 76 × 38 centimetrov, takže nepôjde o nič miniatúrne.

Pokiaľ sa vám páčia anglické neónové nápisy, tak máte pomerne šťastie, pretože u nás ich nájdete veľa. Kto bude chcieť svojich hostí na svadbe privítať, tomu sa bude hodiť nápis „Welcome“. Niekto si zase rád pripije so všetkými hosťami a aby sa nemusel stále opakovať, bude môcť iba ukazovať na neón „Cheers“. Kto sa chce baviť, tak určite ocení „Let´s Party“, tanečníci zase „Let´s dance“. Stopercentne si ale chce svadbu užiť každý. Takže „Enjoy!“

Neónový nápisVeľkosťFarbaCena
Love You76×38 cmTeplá biela89€
Navyše nápis BAR zdarma