fbpx

Neón Let´s Dance! Roztancuje aj to najväčšie drevo!

Spočiatku tento neón uvidí úplne každý, ale pokiaľ všetko pôjde podľa plánu, tak nakoniec ho nebude vidieť vôbec! O čom je reč? O neóne Let´s Dance! Prvá veta môže byť, samozrejme, trochu zavádzajúca, ale pokiaľ tento neónový nápis umiestnite pred DJa, tak je takmer isté, že skôr alebo neskôr pred ním budú prebiehať najrôznejšie tanečné kreácie! Vždy nájdete niekoho, kto je prirodzeným kráľom parketu, a niekoho, koho je potrebné ľahko „nakopnúť“. Neón Let´s Dance s tým môže pomôcť!

Pre niekoho to môže byť úplne na nepochopenie, ale je to skrátka realita. Keď sa ľudia dobre bavia, tak začnú tancovať. Často je to, samozrejme, spojené aj s tým, že s pribúdajúcim alkoholom opadávajú zábrany. Druhým dôvodom môže byť aj fakt, že tanečný parket je väčšinou obsadený až v čase, keď už nie je toľko vidieť a je väčšie prítmie. Väčšina ľudí je povahovo hanblivá, a tak jeden alebo druhý dôvod spôsobujú práve to, že tanečný parket je poslednou zastávkou každej dobrej party.

Taká zastávka ale nie je menej dôležitá len preto, že je často posledná. Práve na tanečnom parkete často vznikajú perfektné historky a väčšina si určite spomenie aj na prvé lásky a slaďáky. Aby sa tanečný parket rýchlo zaplnil, doplňte jeho výzdobu o neón Let’s dance, a tým taktne ľuďom napoviete, čo tam vlastne majú robiť!

Neón Let’s Dance je široký takmer meter a na výšku má 39 centimetrov. Jeho umiestnenie tak bude veľmi ľahké, ale nebude ho ľahko prehliadať. A to aj preto, že farba jeho svetla je sýto červená. Jednoducho si nič výraznejšie asi zvoliť nemôžete!

Kto napríklad sám nerád tancuje, ten asi nebude chcieť k tancu toľko nútiť ostatných! Preto môžete zvoliť aj všeobecnejší nápis „Let´s Party“ alebo nasmerovať hostí k baru s nápisom „Cheers“. Nech si vyberiete akýkoľvek neón z nášho sortimentu, vždy budete mať navyše aj nápis BAR. A tam vedia všetci, čo treba robiť.