fbpx

Neón Enjoy! Môžete si to užiť aj bez neho! Ale nie až natoľko!

Jeden z našich najkratších neónových nápisov ale aj tak povie úplne všetko. Enjoy! Asi každý sa chce baviť a nikto nechce zažiť nudu na akcii, na ktorú príde. Každý sa chce skrátka baviť a užiť si čas tak, aby naň mal len tie najlepšie spomienky! Neón Enjoy! by snáď mohol hosťom vliať pozitívnu náladu do žíl, aby jednoducho šli a bavili sa!

Svadby sú často miestom, kde sa stretnú celé rodiny, rôzne vekové skupiny, ale aj ľudia, ktorí sa často vôbec nepoznajú. Tí všetci majú od celého dňa nejaké očakávania a do nejakej miery sa im rozhodne splnia. Každý sa ale chce pobaviť a užiť si celý svadobný deň. To za vás síce neurobíme v žiadnom prípade, ale môžeme vám pomôcť s tým, že naladíme hostí na tú správnu vlnu.

neón Enjoy

Náš neón Enjoy je preto veľmi výrazný! Svieti ružovou farbou, na šírku má 62 a na výšku 48 centimetrov. Je nám ale úplne jasné, že len jeho prítomnosť nedokáže rozveseliť a nabiť pozitívnou energiou každého, kto prejde okolo!

Na to, aby sa ľudia na vašej svadbe bavili, vám ale môžeme dať pár tipov!

  1. Pokiaľ viete, že na svadbe budú hostia, ktorí sa vzájomne nepoznajú, zariaďte zoznámenie za nich! Môže ísť o nejakú celodennú hru, keď jeden bude hľadať druhého a musí o ňom niečo zistiť.
  • Svadobný kvíz je stávka na istotu. Aj keď minimálne jedného z páru pozná asi každý, je dobré zistiť, aký je pohľad novomanželov na vec. Pri svadobnom kvíze tak novomanželia odpovedajú na otázky podľa toho, čo si sami myslia. Kto napríklad lepšie varí? Kto je väčší leňoch? Uvidíte!
  • Pripravte skvelé občerstvenie! Pokiaľ bude ľuďom na vašej svadbe chutiť, určite budú mať lepšiu náladu!

Ďalšie osvedčené tipy už musíte vymyslieť sami! Všeobecne si ale myslíme, že vyzvať ľudí k tancu nápisom „Let´s dance“ nemôže byť krok vedľa!

Neónový nápisVeľkosťFarbaCena
Enjoy62×48 cmRužová89€
Navyše nápis BAR zdarma