fbpx

Fotobúdka na svadbe nesmie chýbať! Čo môžete očakávať?

Fotobúdka je praktickou súčasťou fotobúdky, ktorá sa postará o vytvorenie fotografií, takže pózovanie pred objektívom bude na vás. Ak plánujete svadbu, večierok alebo dokonca ples a láka vás prenajať si tohto skvelého pomocníka, bližší pohľad na to, ako vlastne funguje, vám pomôže pri rozhodovaní. Jeho ovládanie je naozaj jednoduché, vďaka čomu je fotobúdka veľmi obľúbená.

Rezervácia a doprava

Rezervácia fotobúdky je už veľmi používateľsky prívetivá. Všetko môžete urobiť z pohodlia domova niekoľkými kliknutiami na webovej stránke.

  • Stačí vyplniť formulár, uviesť dátum, na ktorý chcete fotobúdku, a potom už len čakať, či bude v daný deň k dispozícii.
  • Po potvrdení dátumu sa už nemusíte o nič starať.
  • Samozrejme, tím, ktorý sa stará o fotobúdku, zabezpečí aj dopravu.
  • To je zvyčajne možné v celej Českej republike a cena sa pohybuje v rádoch niekoľkých stoviek korún. Vďaka tomu nemusíte nič riešiť.

Fotobúdka k vám príde na určené miesto a obsluha sa postará o kompletnú inštaláciu. Samozrejme, bude prítomná aj počas celého podujatia. Takže sa nemusíte obávať žiadnych komplikácií, ak sa vyskytne problém. Okrem toho budete mať vždy po ruke niekoho, kto vám poradí, ako používať fotobúdku a získať čo najlepšie fotografie.

Z čoho je fotobúdka vyrobená?

Fotobúdka pod svojím názvom neskrýva nič zložité. V podstate s ním môžete vytvoriť bežnú fotobúdku, ale vďaka jednoduchému ovládaniu ušetríte veľa času a problémov. Fotobúdku tvorí kvalitná zrkadlovka, ktorá sa postará o kvalitné fotografie. Samozrejme, k dispozícii je aj veľký displej, ktorý vás prevedie celým procesom

.

Stačí teda stlačiť niekoľko tlačidiel a vytlačenú fotografiu môžete držať v ruke v okamihu. Fotobúdka je tiež vybavená spoľahlivými fototlačiarňami, ktoré pracujú rýchlo a spoľahlivo. Nemusíte sa teda starať o posielanie fotografií hosťom a ich tlač.

Ideálnym doplnkom fotobúdky je určite množstvo rekvizít, hlášky do fotokútku alebo napríklad Polaroid!

Proces fotografovania

Samozrejme, ani vo fotobúdke nesmú chýbať rekvizity. Ak sa teda rozhodnete užiť si chvíľu fotografovania, stačí sa ozdobiť vybranými rekvizitami a postaviť sa pred fotobúdku.

  • Keď ste pripravení, stačí stlačiť tlačidlo spúšte na fotobúdke.
  • V tomto okamihu sa spustí krátke odpočítavanie, počas ktorého máte priestor na pózovanie.
  • Po odfotografovaní sa opäť priblížte k fotobúdke.
  • Na displeji si môžete vybrať z nasnímaných fotografií tie, ktoré sa vám páčia.
  • Môžete si z nich dokonca vytvoriť koláž.

Potom je na vás, aby ste sa rozhodli, či chcete stlačiť tlačidlo tlače, a fotografia vyjde z fotobúdky za niekoľko sekúnd.

Samozrejme, fotografie môžete nechať aj v digitálnej podobe a nechať si ich poslať e-mailom.

Tlač a zdieľanie fotografií

Ako už bolo spomenuté, okamžitá tlač fotografií nie je problém. Naopak, fotobúdka to zvládne, takže môžete mať svoju spomienku v podobe fotografie priamo v ruke. Štandardne tlačí fotografie s rozmermi 15 × 10 cm. Existuje však aj iná možnosť, keď si môžete zaobstarať väčší formát fotografie.

Túto skutočnosť je potrebné uviesť hneď pri rezervácii. Upravená fotobúdka dokáže tlačiť aj fotografie väčších rozmerov, konkrétne 15 × 20. Vďaka tomu môžete fotografovať vo veľkých skupinách, vymýšľať rôzne kreácie a podobne.

Veľkou výhodou fotobúdky je jej internetové pripojenie.

Ak teda nechcete fotografiu vytlačiť, môžete ju jednoducho zdieľať priamo z fotobúdky. Samozrejme, môžete ho poslať na e-mail, ale môžete ho zdieľať aj na sociálnych sieťach. Takto získate fotografiu hneď a nemusíte na ňu čakať.

Fotobúdka je určite skvelou voľbou pre každú spoločenskú udalosť. Verte, že všetci vaši hostia si s ním užijú veľa zábavy. Okrem toho môžete vzhľad fotografií prispôsobiť svojim požiadavkám, takže vždy získate len ten najlepší výsledok.